Nemokamas renginys „Iš kartos į kartą perduodamos tradicijos“

Klemento Sakalausko sodyba Piniavoje
Renginys nemokamas
Atgal

Apie renginį

Idėja pradėti rengti paveldo dienas gimė Prancūzijoje dar 1984 metais, jos iniciatorius buvo Prancūzijos kultūros ministras Jack Lang. Ši tradicija netrukus išplito po vakarų Europos šalis, o Lietuvą pasiekė prieš 26 metus.

Panevėžio plėtros agentūra jungiasi prie šios tradicijos ir kviečia į nemokamą renginį „Iš kartos į kartą perduodamos tradicijos“

Rugsėjo 19 d., 10 val. visi kartu, specialiai užsakytu autobusu, vyksime į Klemento Sakalausko sodybą Piniavoje, o ten mūsų lauks net 3 edukacijos:

  • Angoros ožkų ūkio atstovės klėtyje papasakos kuo jų auginamos ožkos ypatingos, kaip atskirti alpakų, šuns, avies bei angoros vilną. Turėsite galimybę patys pabandyti karšti vilną, verpti vilnos rateliu bei senoviniu verptuku. Trukmė – 30 min.
  • Su keramikių pagalba galėsite nusilipdyti indą iš molio pagal savo pageidavimus, dekoruosite jį dažais ir galėsite pasiimti į namus! Trukmė – 30 min.
  • Ekskursija, kurios metu apžiūrėsite gramofonų bei grojančių dėžučių kolekcijas, pasiklausysite melodijų, apžiūrėsite ypatingus eksponatus – dinozauro kiaušinį, automobilį „Nash“ ir kitus, Klemento sodyboje slypinčius lobius. Trukmė – 30 min.

 

Renginio trukmė su kelione apytiksliai 3–4 val.

REGISTRACIJA - atsiprašome, tačiau jau visos vietos rezervuotos.

Po registracijos, vėliausiai kitą darbo dieną susisieksime ir susiderinsime kelionės detales.

Pasikvieskite savo šeimos narius, pasiimkite draugus ir susitinkame!

Renginio metu prašome laikytis saugumo reikalavimų – dėvėti burną ir nosį dengiančią apsaugos priemonę, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, laikytis saugaus atstumo. Dezinfekcinėmis priemonėmis rankomis pasirūpinsime mes.

 

 

Rezervacija