Martynas Kavaliauskas // Tauros Loftas

Tauros Loftas Senamiesčio g. 29, LT-35118
Atgal

Apie renginį

Martynas Kavaliauskas – žiūrovams gerai pažįstamas dainininkas ir aktorius, nuolat pasirodantis Lietuvos muzikos, teatro ir televizijos scenose.
Kauno valstybinio muzikinio teatro bei Anželikos Cholinos šokio teatro solistas, nuolat rengiantis koncertines gastroles su Lietuvos bei Latvijos bigbendais. TV projektų "Muzikinė kaukė" ir "Šok su manimi" nugalėtojas, galintis įsikūnyti kone į betką. Šį rugsėjį sukūrė abejingų nepaliekantį pagrindinį vaidmenį miuzikle "Džekilas ir Haidas", o jau gruodžio mėnesį leidosi į ambicingą šventinį koncertinį turą su Šiaulių bigbendu, kuriame skambėjo gražiausios visų laikų lietuviškos dainos.


Kovo 16 d. Panevėžyje, "Tauros lofte" surengs kokybišką koncertą su gyvo garso grupe:
Gediminas Augustaitis (Būgnai), Nerijus Ardzevičius (bosinė gitara), Enrikas Slavinskis (gitara), Gediminas Strupinskas (klavišiniai).

Koncerto programa subalansuota visiems, norintiems gerai praleisti laiką - neįpareigojanti, smagi, joje skambės geriausi pasauliniai ir lietuviški hitai, pasaulinio garso latino ir gerai žinomi lietuviški ritmai.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DURYS: 19.00 val.
PASIRODYMO PRADŽIA: 21.30 val. (N-18)
BILIETAI: stovimos vietos 10 €, sėdimos 14 €
Išankstiniai BILIETAI pigiau!

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Staliukai rezervuojami tik įsigijant bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama.

Išankstinius bilietus galite įsigyti - Giros ir alaus krautuvėje "Špunka" - pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys) antradieniais - penktadieniais iki 20 val, šeštadienį iki 18 val.

Arba www.bilietai.lt

Informacija telefonu: +370 640 56 46 2

Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti bilietų kainą.

Rezervacija