Jurga / Ten, kur tu / Vinilo pristatymas

Tauros Loftas Senamiesčio g. 29, LT-35118
Atgal

Apie renginį

Bilietai prekyboje – nuo 2019 01 21.

„Po devynerių metų pertraukos savo rankose vėl laikysiu vinilo plokštelę. Proga įsimintina, todėl kovo 23 dieną ji ir aš būsim ten, kur tu – „Tauros Lofte“.

Ir nors vienas nueitą kelią skaičiuoja metais, kitas – pasiekimais. Man tai – dainos, kurios žymi svarbius gyvenimo etapus ir įveiktus iššūkius. Kiekviena iš sudėtų į šį albumą dainų nušviesino ir palengvino kasdienybę, leido sustoti ir pastebėti tai, kas svarbiausia. Dalinsiuosi jomis su tikėjimu, kad tai padės pastebėti ir Tau.“ - Jurga

Naujoje, dviguboje Jurgos vinilo plokštelėje, kuri prekyboje pasirodo vasario pabaigoje, suguls net 22 populiariausios ir skirtingą istoriją savyje nešančios dainos. Didelė jų dalis tarptautinio turo „Ten, kur tu“ metu vasarį-balandį nuskambės koncertuose Lietuvoje ir Kinijoje.

Kovo 23 diena – viena iš išskirtinių progų išgirsti visą Jurgos muzikinę istoriją gyvai.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

DURYS: 19.00 val.
PASIRODYMO PRADŽIA: 21.30 val. (N-18)
BILIETAI: stovimos vietos 10 €, sėdimos 14 €
Išankstiniai BILIETAI pigiau!

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Staliukai rezervuojami tik įsigijant bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama.

Išankstinius bilietus galite įsigyti - Giros ir alaus krautuvėje "Špunka" - pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys) antradieniais - penktadieniais iki 20 val, šeštadienį iki 18 val.

Arba www.bilietai.lt

Informacija telefonu: +370 640 56 46 2

Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti bilietų kainą.

Rezervacija