Ką pamatyti?

Atgal

Panevėžio miesto dailės galerija

Respublikos g. 3, Panevėžys
+370 45 58 48 02, +370 45 58 48 03
viesinimas@arspanevezys.lt
www.arspanevezys.lt
 
Panevėžio miesto dailės galerija įkurta 1990 m., pavaldi miesto Savivaldybei, jos steigėja – miesto Taryba.
Dailės galerija dirba parodinės, rinkinių kaupimo, švietimo, leidybos ir koncertinės veiklos kryptimis.
Kasmet Dailės galerijoje surengiama per 20 įvairių žanrų personalinių, grupinių, vienos meninės koncepcijos parodų. Čia eksponuojami Panevėžio, Aukštaitijos, Lietuvos ir užsienio menininkų kūriniai. Siekiama pristatyti ne tik galerijos parengtas kolekcijas, bet ir inicijuoti naujus projektus bei dalyvauti bendruose Lietuvos ir užsienio šalių meniniuose projektuose.
Naujiena! Panevėžio miesto centre iškilo naujas modernus betono ir stiklo statinys – Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių ekspozicijos paviljonas. Stiklo koridoriumi su pagrindiniu Panevėžio miesto dailės galerijos pastatu sujungtame paviljone lankytojams pristatoma analogų Baltijos šalyse neturinti šiuolaikinės keramikos kūrinių kolekcija.
Keramikos paviljone galima susipažinti su keturių pasaulio kontinentų – Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos, Australijos – profesionalių keramikos kūrėjų darbais. Keramikos paviljone veikia interaktyvus terminalas, kuriame vaizdžiai pristatoma visa keramikos kolekcija, pateikiama informacija apie autorius ir jų kūrinių nuotraukos.
Panevėžio miesto dailės galerijos edukacinės kūrybinės programos 
Panevėžio miesto dailės galerijos edukacinės ekskursijos 

 


Rezervacija