Informacija

Atgal

Karantino veiklų idėjos

2020 11 13

Karantinas apribojo mūsų galimybes keliauti po pasaulį, eiti į kultūrinius renginius, tačiau paskatino atrasti įvairius Lietuvos kampelius, o kultūriniai renginiai ir muziejai pamažu keliasi į virtualią erdvę. Turbūt ne vienas pirmojo karantino metu pasinaudojo galimybe virtualiai pakeliauti po pasaulį, sudalyvauti virtualiuose koncertuose, pamatyti žymiausius kūrinius.

IDĖJOS VEIKLOMS >>>

Šį kartą nusprendėme pasmalsauti ką galima nuveikti Panevėžyje ir paaiškėjo, kad Lėlių vežimo teatras, Panevėžio muzikinis ir Juozo Miltinio teatrai jau keliasi į virtualias erdves ir netrukus nemokamai dalinsis turiniu! Turbūt nė nereikia minėti, kad Panevėžio kraštotyros muziejus turi virtualias parodas, „Glasremis“ pasidalino video apie rugsėjį vykusį festivalį, bibliotekos su tam tikrais apribojimais išduoda ir priima knygas. Ir nepamirškite, turėdami galimybę, išeiti į lauką – į šį sąrašą taip pat įtraukėme priminimą ką galima nuveikti Panevėžyje ir aplink.

Mes ir toliau intensyviai sekame veiklas ir atnaujinsime idėjas. Tuo pačiu, dalijamės ir keletu idėjų iš Lietuvos ir pasaulio.

Smagių virtualių kelionių!

Informacija parengta įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą verslo plėtros sąlygų gerinimo projektą „Aplinkos verslui gerinimas Panevėžyje“

Rezervacija