Informacija

Atgal

Pramonės skaitmeninimas – kaip šį iššūkį Panevėžio regiono verslui paversti galimybe?

2020 11 11

Panevėžio plėtros agentūra kviečia Panevėžio regiono įmones į virtualų renginį, kurio metu ieškosime konkrečių būdų, kaip technologinės pažangos plėtros iššūkius paversti galimybėmis verslo konkurencingumui didinti.
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, „PPMI Group“ ir Lietuvos inovacijų centro ekspertai renginyje pristatys prognozuojamą automatizacijos ir skaitmeninimo poveikį Lietuvos ir konkrečiai Panevėžio regiono darbo rinkai, būdus regiono pramonei tapti reikšminga Europos ir pasaulinių vertės grandinių dalimi, ir patarimus, kaip sumažinti verslo procesų skaitmeninimo riziką bei padidinti jų efektyvumą.
Renginyje taip pat bus pristatoma Europos skaitmeninių inovacijų centro EDIH4IAE.LT – „vieno langelio“ principu veikiančio klasterio, padedančio įmonėms skaitmeninti procesus – veikla ir jo vertės pasiūlymas Panevėžio regiono verslui.
Renginio data: 2020 m. lapkričio 17 d. 10 val.
Renginys vyks ONLINE.
Registracija: https://bit.ly/3n91OWr
Registracija būtina – tik užsiregistravusiems dalyviams el. paštu bus išsiunčiama nuoroda prisijungti į renginį.
Renginį moderuoja Giedrė Ramanauskienė, VšĮ Lietuvos inovacijų centro Inovacijų analizės ir politikos departamento vadovė.
Renginys organizuojamas įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą verslo plėtros sąlygų gerinimo projektą „Aplinkos verslui gerinimas Panevėžyje“.

Rezervacija