Informacija

Atgal

Oficialu: mūsų miestas skelbia Kalėdas

2019 11 27

Jau šį penktadienį, lapkričio 29 d., Panevėžys skelbia gražiausios metų šventės – Kalėdų – laikotarpio pradžią. 18 val. Senvagėje vyks eglės įžiebimo šventė „Pakuždėk norą“. Jūsų laukia ledo skulptūros atidarymo šou, mugė, nykštukų kūrybinės dirbtuvės, edukacijos, smaližių cukrainė, fejerverkai. Koncertuos šiemetis Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ konkurse Jurijus Veklenko ir į gimtąjį miestą su savo kūryba grįžtantis Leon Somov.
Kalėdos – stebuklų metas. Mažą, jaukų stebuklą miestui kurs ir Panevėžio eglė. Tereikia sugalvoti norą, pakuždėti į specialų „piltuvėlį” – ir jūsų norą išgirdusi žaliaskarė nušvis tūkstančiais papildomų šviesų.
Kalėdinę nuotaiką mieste stiprins kultūros įstaigos. Ką šiemet jos siūlo vaikams, grupėms, kolektyvams, mums visiems?
Lėlių vežimo teatre nuo gruodžio 13 iki 29 d. grupės gali užsisakyti spektaklį „Mergaitė su degtukais“ su šventine Kalėdų Senelio programa. Užsakymai priimami tel. (8 45) 51 12 36. Gruodžio 13-15, 18, 19, 21, 22, 28, 29 d. 12 val. pažiūrėti kalėdinės programos kviečiami visi norintieji. 
Teatras „Menas“ kviečia į spektaklį „Pasakos telefonu“. Istorija apie darbuose paskendusį senjorą Biankį, kuris pardavinėdamas vaistus šešias dienas iš septynių važinėja po Italiją, vakarais skambina namo ir seka dukrai trumpas, filosofines pasakas su gydomuoju užtaisu. Pasakos į jų kūrimo procesą įtrauks ir mažuosius žiūrovus, o Biankis keliaudamas sutiks Kalėdų Senelį... Teatras „Menas“ užsakymus priima tel. 8 655 58593.
Bendruomenių rūmai gruodžio 16-30 d. kviečia užsisakyti spektaklį vaikams ir visai šeimai „Karalaitė ant žirnio“.Karaliaus menėje jūsų lauks susitikimas su rūmų damomis ir kavalieriais, charizmatiškomis karalienėmis ir karaliais, nepaklusnia karalaite ir klajokliu karalaičiu, pilies sode susipažinsite su talentingu kiauliaganiu. Neabejotinai nustebins pasakos finalas... Žiūrovai kviečiami į puotą, kur meilė ir gėris triumfuoja, visi atranda laimę, o kaltininkas yra tiesiog... žirnis. Spektaklyje daug muzikos, dainų, ekspresijos ir veiksmo, spindesio ir geros nuotaikos. Užsakymai priimami tel. 8 615 55 713, 8 615 37 416.
Iki gruodžio 2 d. Bendruomenių rūmai organizuoja kūrybinius-edukacinius užsiėmimus „Baltas Kalėdų angelas“. Juose dalinsitės kūrybinėmis idėjomis, kursite Kalėdų angelus, kuriuos galėsite padovanoti artimiesiems, draugams ar vienišiems žmonėms. Edukacinę programą galite užsisakyti tel. 8 620 27 965, (8 45) 50 27 58.
Kraštotyros muziejus siūlo edukacinę programą „Saulėgrįžos ratu: Kalėdos“. Kalbėsitės apie Kūčių ir Kalėdų papročius Aukštaitijoje, išbandysite šventinės nakties burtus, dalyvausite kūrybinėje veikloje (skirta visoms amžiaus grupėms).
Antroji edukacinė programa „Danutės Kalėdos“ pasakoja apie mažos mergaitės Kalėdas tolimoje Šiaurės šalyje, tremtyje. Mokysitės gėrio, meilės, džiaugsmo, gaminsite žaisliukus, dainuosite, puošite eglutę (jaunesnio amžiaus vaikams). Edukacines programas užsisakykite tel. (8 45) 59 61 81.
Kino centras „Garsas“ siūlo pakviesti giminaičius, draugus ar kolegas į privatų pasirinkto filmo seansą su jaukia vakarone. Mokykloms – kalėdiniai kino seansai. Galite užsisakykite kalėdinę programą su diskoteka. Šventiniai užsakymai priimami el. paštu edukacija@garsas.lt, tel. 8 682 19800.
 

Rezervacija