Informacija

Atgal

„10 fotografijos paslapčių“ su Milda Butkevičiūte

2019 11 09

Alkani „fotografinio“ veiksmo? Kviečiame registruotis į mokymų ciklą „10 fotografijos paslapčių“. Sužinosite kaip, kada ir kur „gimsta“ fotografija, diskutuosite apie konceptualųjį meną, o fotografuodami Bibliotekos erdvėse ir miesto gatvelėse drąsiai ir kūrybiškai pereisite į aukštesnį meninį lygį. Tikime, jog šie mokymai nurodys kryptį, suteiks galimybes išnaudoti savo jusles ir padės patiems surasti fotografijos kelią.
APIE LEKTORĘ
Mokymus ves fotomenininkė, tarpdisciplininių menų kūrėja ir dailės terapeutė Milda Butkevičiūtė.
„Man, Mildai, fotoaparato jau nebepakanka, mano juslės dažnai būna alkanos, todėl aš kuriu tarpdisciplininius menus, o tai labai geras kelias eksperimentuoti ir sukurti naują formą, išraišką bei įdomią temą ir iškelti ją į sociumą.
Galimybių spektras platus, o medijų laukas mums atveria pasaulį – galimybę matyti, kurti bei interpretuoti savuoju žvilgsniu”, – sako M. Butkevičiūtė.
M. Butkevičiūtė panevėžiečiams pažįstama dėl savo visuomeninės veiklos, miesto erdves puošiančių parodų ir bendravimo su Panevėžio kultūros atstovais. Ją dažnai galima sutikti senamiestyje. M. Butkevičiūtė teigia, kad Panevėžys – labai palankus miestas kurti, gyventi, realizuoti save ir būti laimingam. Viena iš mylimiausių vietų panevėžietei menininkei – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka: „Mūsų biblioteka – nuostabi. Žaviuosi jos architektūra, menų skyriumi ir renginiais. Ten vyksta įdomūs dalykai – galima susitikti ir miesto inteligentą, ir keistuolį“, sako M. Butkevičiūtė.
Mokymų metu turėsite galimybę geriau pažinti M. Butkevičiūtę kaip menininkę, fotografijos žinovę, svarbiausia – kaip atvirą, nuoširdų žmogų, kuris džiaugiasi galėdamas pasidalinti žiniomis.
MOKYMŲ PROGRAMA
Mokymai vyks lapkričio 13, 23, 26 d., nuo 16 val.
Numatomi keturi susitikimai. Pirmo susitikimo metu trumpai apžvelgsite fotografijos istoriją ir sužinosite fotografijos žanrus. Šioje paskaitoje lektorė atskleis pirmąją fotografijos paslaptį, vėliau – minčių lietus, darbas grupėse ir individualių užduočių atlikimas.
Tolimesnių susitikimų metu bus aptariami dalyviams kilę klausimai ir analizuojami poreikiai. Vyks pokalbiai, grupės dinamikos stebėsena, svarbiausių temų ir mokymų pobūdžio konkretizavimas.
Kviečiame laisvai reikšti savo mintis bei poreikius – mokymai organizuojami lanksčiai ir kūrybiškai!
KAM SKIRTI ŠIE MOKYMAI?
Užsiėmimai skirti jaunimui nuo 14 iki 29 metų.
Vietų skaičius ribotas. REGISTRACIJA el. paštu aje@pavb.lt
Remia Jaunimo reikalų departamentas

Rezervacija