Informacija

Atgal

Savivaldybė kviečia į parodą „EXPO Aukštaitija“

2019 09 24

Šį savaitgalį Panevėžio miesto savivaldybės kviečia į savo stendą parodoje „EXPO Aukštaitija“. Kaip ir kasmet renginys vyks „Cido” arenoje.
Šįkart miesto stendas visiškai kitoks – čia savo veiklas, planus, projektus pristatys įvairios įstaigos, organizacijos – švietimo, kultūros, sporto, socialinės, sveikatinimo. Galėsite ne tik apžiūrėti, sužinoti, bet ir aktyviai dalyvauti. Bus viktorinų, loterijų, prizų, meno gaminių, žaidimų, įdomių pamokų, edukacijų, sportininkų pasirodymų ir kt. Užsiėmimų netrūks ir mažiesiems.
Užsukite!
Rugsėjo 27 d., penktadienis
Nuo 10 iki 12 val. Bendruomenių rūmai dalins skrajutes į savo organizuojamus renginius.
Nuo 10 iki 13 val. veiklos 25-metį mininčio Muzikinio teatro programa: šventinio leidinio, repertuaro, 3 premjerų ir 2 festivalių pristatymas.
Nuo 10 iki 13 val. pažintis su Panevėžio fotografų draugija (PFD): kūryba ir veikla. Profesionali fotostudija. Loterija – galėsite laimėti fotosesiją ir gauti profesionaliai retušuotą („glamūrinę“) nuotrauką. Turite klausimų? Į juos mielai atsakys PFD atstovas.
Nuo 12 iki 15 val. Lėlių vežimo teatras kviečia pamatyti edukacinės programos „Lėlės lagamine“ ištraukas. Sužinosite, ko dar nežinojote apie Lėlių vežimo teatrą, lėlių valdymą, išvysite fragmentus iš žinomų pasakų. Domina repertuaras, spektakliai? Galėsite gauti reklaminių skrajučių.
Nuo 12 iki 15 val. Kraštotyros muziejus kviečia dalyvauti viktorinoje „Aš tikrai myliu Panevėžį“. Atsakykite į istorinius, etnografinius, sportinius, kultūrinius ir kitokius klausimus apie mūsų miestą, muziejų – ir laimėkite prizų.
Nuo 15 iki 19 val. susipažinti kviečia Jaunuolių dienos centras (JDC): galime daug! Pamatysite neįgalaus jaunimo sukurtus vienetinius, išskirtinius dekupažo, bižuterijos, keramikos gaminius (galėsite ir įsigyti!), sužinosite jų gamybos paslaptis, kitus užimtumo būdus. Galite užsiregistruoti ir užsukti į JDC veikiančią Solidarumo kavinę, kur atlygis už kavą – tiesiog maloni šypsena! O galbūt sudomintų savanorystė JDC? Gal kas nors norėtų bendradarbiauti pasiūlant darbo jaunuoliams? JDC atviras visiems pasiūlymams ir draugystės būdams. Turime kuo geriau pažinti vieni kitus, nes tik taip galėsime vieni iš kitų pasimokyti, įgyti naujų įgūdžių ir svarbiausia – daryti pozityvius pokyčius bendruomenėje!
Nuo 16 iki 18 val. Kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių pasirodymas:
nuo 16 iki 17 val. dziudistai (treneriai K. Trumpis ir R. Balta);
nuo 17 iki 18 val. sunkiaatlečiai (treneriai D. Sužiedėlis ir G. Čeponis).
Fizinę formą galės pasitikrinti ir žiūrovai. Aktyviausių laukia prizai!
Nuo 17 iki 19 val. Atviras jaunimo centras pristato darbą su jaunimu, siūlomas veiklas, jaunimo savanoriškos tarnybos modelį ir „Eurodesk“ atstovybę Panevėžyje. Stalo žaidimai: šaškės, šachmatai, „Uno“ kortos, „Dixit“ ir kt.
Rugsėjo 28 d., šeštadienis
Nuo 10 iki 13 val. Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka dalyvauja šūkiu „Biblioteka – judantiems į priekį!“. Bus pristatoma naujovė – fotojuostelių ir skaidrių skenavimo bei išsaugojimo skaitmeninėje laikmenoje paslauga. 3D spausdintuvas ir jo galimybės. Vaikai susipažins su robotukų konstravimu ir programavimu, išbandys piešimą su grafine planšete, patys mažiausi galės pavartyti interaktyviąsias knygutes su gyvaisiais paveikslėliais.
Nuo 10 iki 16 val. „Ekrano“ marių akvatoriją išnaudojantys Panevėžio jachtklubas ir „Wake Panevėžys“ pasiūlys įlipti į burinį laivą, susipažinti su burlaivio valdymo principais. Išmoksite rišti pagrindinius jūrinius mazgus, sužinosite apie galimybes pakeliauti su jachtklubu. Atliksite praktines užduotis, supažindinančias su buriavimu ir vandenlentėmis.
Nuo 13 iki 16 val. Mėgsti konstruoti, programuoti, kurti, išrasti? Užsuk į robotikos varžybų centro ,,RoboLabas“ erdvę! Čia būrelių vadovai papasakos apie robotų varžybas, mechaninių įrenginių konstravimą, Arduino valdiklius, „Tetrix“ konstruktorius, 3D spausdintuvus. Domina medijos? Sužinosi, kaip fotografuoti, filmuoti, kurti ir redaguoti dvimatę ir trimatę animaciją. Mažiesiems –
visas būrys robotų Ozobotų. LABAS, taria ,,RoboLabas“!
Nuo 15 iki 18 val. Aukštaitijos krepšinio mokyklos (AKM) veiklos pristatymas. Sužinosite, kaip įsitraukti į AKM veiklą, apie oficialiuose turnyruose rungtyniaujančias auklėtinių komandas. Galėsite dalyvauti konkurse ir laimėti AKM atributikos ir suvenyrų. Jaunimui – pažintis su jaunuolių akademija, savanorystės galimybėmis, sporto vadybos vingrybėmis.
Nuo 16 iki 19 val. kino centras „Garsas“ siūlo edukacinę programą „Judantys paveikslai“: lavinsite motorinius įgūdžius, sužinosite pagrindinius animacijos kūrimo principus, kaip sukurti judantį paveikslėlį 2D formatu. Edukacija pirmiausia skirta darželinukams ir 1–5 klasių moksleiviams, tačiau ją tikrai patiks išbandyti ir suaugusiesiems.
Nuo 16 iki 19 val. Bendruomeniniai šeimos namai (BŠN), teikiantys pagalbą ir paramą šeimoms. Kreipkitės individualių socialinio darbuotojo, psichologo konsultacijų, dalyvaukite šeimos konsultavimo grupėse taikant dailės, šokio, muzikos terapijos elementus. BŠN vyksta šeimų mokymai, užsiėmimai įvairiomis aktualiomis temomis. Parodoje sužinosite apie šeimos mediaciją –
pasaulyje aktyviai taikomą alternatyvią ginčų sureguliavimo procedūrą. Pagrindinė jos paskirtis –
padėti išspręsti ginčą taikiai, pasitelkiant tarpininką (mediatorių). BŠN dovana mažiesiems – piešimas ant veidukų, balionai. Visiems lankytojams – lankstinukai.
Rugsėjo 29 d., sekmadienis
Nuo 11 iki 13 val. teatras „Menas“ ir spektaklio „Ten, kur gyvena spalvos“ personažai. „Spalviukai“ bendraus su mažaisiais žiūrovais, pieš, vaikai dalyvaus loterijoje, kurioje laimės kvietimų į spektaklius ne tik sau, bet ir tėveliams. Susitiksite ir pašėlsite!
Nuo 11 val. iki 15 val. Visuomenės sveikatos biuro specialistai atliks kūno masės analizę, pamatuos arterinį kraujospūdį, deguonies kiekį kraujyje, supažindins ir konsultuos sveikatos stiprinimo temomis: fizinis aktyvumas, sveika, subalansuota mityba, emocinės sveikatos stiprinimas, širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto prevencija, traumų ir sužalojimų mažinimas ir kt. Galėsite dalyvauti viktorinoje, laimėti prizų, daugiau sužinoti apie sveikatinimo renginius, projektus.

Rezervacija