Informacija

Atgal

Į aeroklubą panevėžiečiai sunešė glėbius gėlių: iš lėktuvų jas mėtys nuo 17 val.

2019 08 23

Kaip ir prieš 30 metų, taip ir šiandien iš Panevėžio aeroklubo kils lėktuvai ir barstys gėles. Taip Panevėžio aeroklubas paminės Baltijos kelio 30-metį. Panevėžiečiai šiandien į aeroklubą sunešė nemažą glėbį gėlių.
Glėbius iš dangaus į rankas ir po kojomis besileidžiančias įvairiaspalves gėlės, perrištas tautinėmis juostelėmis – tokį vaizdą Baltijos kelyje stovėję žmonės pamena iki šiol. Šiandien „Laisvai Lietuvai“ dangus vėl siųs gėles.
Panevėžio aeroklubas vadovas Bronius Zaronskis naujienų portalui JP pasakojo, kad į dangų lėktuvai kils 17 val. ir 17.30 val.
„Planuojame, kad skraidys apie 30 lėktuvų. Oreiviai bus iš Vilniaus, Kupiškio, Biržų, Panevėžio. Visi lėktuvai kils iš savo miestų oro uostų“, – pasakojo B. Zaronskis.
Šiandien į aeroklubą gėles nešė tiek panevėžiečiai, tiek įvairių miesto įstaigų, organizacijų atstovai.
Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos skyriuose pražydo kardeliai – Baltijos kelio simboliu inspekciją papuošė patys darbuotojai, atnešę savo gėlynuose augintus kardelius ir taip pamini Baltijos kelio 30-metį.
Panevėžio AVMI viršininkas Aldas Skvarnavičius naujienų portalui JP sakė, kad inspekcijos darbuotojai – iniciatyvūs ir pilietiški.
„Daugumai mūsų darbuotojų Baltijos kelias žinomas ne iš istorijos vadovėlių – jie stovėjo susikibę rankomis šiame vienybės kelyje, todėl ir paminėti neeilinę istorijos sukaktį norėjosi šiltai, jaukiai bei prasmingai. Tai pilietinė iniciatyva, prie kurios darbuotojai prisijungė nuoširdžiai“, – teigė Panevėžio AVMI viršininkas A. Skvarnavičius.
 
Raimonda MIKUČIONYTĖ / Arnetos MATUZEVIČIŪTĖS, J. Stecevičiaus (LRT.LT) nuotr.
https://jp.lt/i-aerokluba-panevezieciai-sunese-glebius-geliu-is-lektuvu-jas-metys-nuo-17-val/?fbclid=IwAR3TvD5WpEzTrFJgzMieO6BEkz7rUFxfc2wuEumjmI8pKqIPSAwG_T0O4BE 

Rezervacija