Informacija

Atgal

Panevėžyje daugės turizmo ženklų

2019 07 31

Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra, kuria skiriama daugiau kaip 96,5 tūkst. Eur ES investicijų turizmo informacinės infrastruktūros plėtros projektui. Jį parengė Panevėžio miesto ir rajono savivaldybės.
Įgyvendinant projektą bus sužymėtos lankytinos vietos, rodyklės į lankytinas vietas trijuose abi savivaldybes jungiančiuose maršrutuose – Sakraliniame, Žydų kelio, Gamtos ir paveldo. Panevėžio mieste bus pažymėti 23 objektai, įrengti 55 kelio ženklai ir interaktyvus neįgaliesiems pritaikytas lauko stendas su informacija apie miesto ir rajono turizmo maršrutus, lankytinus objektus bei kt. Rajone – 100 objektų ir 2 interaktyvūs stendai.
Sakralinio maršruto nuorodos mieste apims bažnyčias ir maldos namus, Žydų kelias – tokius objektus kaip stela labdaros organizacijos „Joint“ 100-mečiui įamžinti, paminklas holokaustui atminti „Geto vartai“, buvęs N. Feigenzono spaustuvės pastatas, ješibotas, chasidų sinagoga ir kt. Gamtos ir paveldo maršrutas – Senvagę, Moigių namų kompleksą, Gamtos mokyklą, Skaistakalnio, kultūros ir poilsio parkus, siauruko depą bei kt.
Visa projekto vertė – apie 113,5 tūkst. Eur (per 17 tūkst. Eur pridės abi savivaldybės).
Projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2021 m. birželio 19 d.
 
Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius
 
G. Sereikos nuotrauka

Rezervacija