KĄ VEIKTI?

„Aš+Miestas=Kinas“ kviečia tapti kino kūrėjais

2019 07 27

15 metų jubiliejų šiemet minintis respublikinis trumpametražių filmų festivalis „Aš+Miestas=Kinas“ kviečia kurti iki 10 minučių trukmės filmus ir pristatyti didžiajame kino ekrane kino centre „Garsas“.
Rugsėjo 6 d. 15 val. konkurse dalyvaujančius filmus vertins ne tik profesionali komisija, bet ir labai svarbų balsą turintys žiūrovai.
Festivalio tikslas – suteikti erdvės ir galimybių įvairios patirties bei pasaulėžiūros kūrėjams pristatyti savo interpretacijas, skatinti kino kalbą naudoti asmeninei saviraiškai, požiūriui į pasaulį ar net socialinei pozicijai išsakyti. Organizatoriai pastebi: kasmet režisieriai atranda naujų originalių temų, todėl nekantrauja sužinoti, apie ką kūrėjai mąstė šiemet. Kviečiama kurti paties įvairiausio žanro filmus ir nebijoti peržengti fantazijos ribų. Galima filmuoti ir telefonu.
Festivalio nekonkursinėje programoje bus parodyti 3 trumpametražiai filmai, sukurti liepą vykusiose kino centro „Garsas“ organizuotose dirbtuvėse. Joms vadovavo profesionalai – režisierė Viktorija Jonkutė ir kino operatorius, režisierius Andrejus Špilevojus. Festivalio „Aš+Miestas=Kinas“ konkursinės programos filmus vertins profesionalų komisija ir į renginį atėję žiūrovai.
Pildykite dalyvio anketą, kurią rasite čia, ir siųskite filmus iki rugpjūčio 24 d. el. paštu edukacija@garsas.lt arba Respublikos g. 40, Panevėžys.
Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Panevėžio miesto savivaldybė.
Daugiau informacijos – www.garsas.lt, tel. 8 682 19800.
 
Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus ir kino centro „Garsas“ informacija

Rezervacija