KĄ VEIKTI?

Gidų kursai Panevėžyje

2019 07 03

Pirmą kartą Panevėžyje vyks  gidų kursai, kuriuos organizuoja Panevėžio kolegija.
Intensyvūs gidų kursai suorganizuoti taip, kad studentai gautų visas gidui reikalingiausias žinias: Kultūros, dailės istorija, Pasaulio ir Lietuvos architektūros ir dailės raidos pagrindai, Lietuvos istorijos pagrindai ir Panevėžio miesto raidos istorija, geografija, turizmo ištekliai ir ekskursijų rengimo ir vedimo metodika, pirmos medicininės pagalbos pagrindai, Lietuvos turizmo teisės pagrindai ir gido profesinės etikos bei profesinės veiklos aspektai.
Į kursus įtrauktos ekskursijos žymiausiuose Panevėžio lankytinuose objektuose. Šiose praktiniuose užsiėmimuose galima semtis gidavimo subtilybių, kuriomis dalinsis patyrę gidai.
Gidų rengimo programos apimtis – 250 val. Mokymų pradžia – 2019 m. spalio 1 d., trukmė – apie 6 mėn. Teorinis ir praktinis mokymas vyks ketvirtadieniais, penktadieniais 17-20 val., šeštadieniais 10-16 val.
Bendrieji reikalavimai mokymų dalyviams: aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas), lietuvių ir  bent vienos užsienio kalbos mokėjimas.
Užbaigus mokymus ir išlaikius dalyko „Ekskursijų rengimo ir vedimo metodika“ egzaminą, išduodamas Gidų rengimo programos (250 val.) baigimo pažymėjimas, pagal kurį Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba išduoda gido pažymėjimą.
Registracija el. paštu rimanta.pagiriene@panko.lt iki 2019 m. rugsėjo 16 d., pridedant asmens dokumento ir diplomo kopijas.

Rezervacija