Informacija

Atgal

Kviečiame į Moksleivių Drakono valčių regatą

2019 06 13

Birželio 14 d., penktadienį, Panevėžio rajone Ėriškiuose, prie bendruomenės rūmų, vyks Moksleivių Drakono valčių regata. Tai šventė, skirta mokinių ištvermei, sveikam gyvenimo būdui ugdyti, tarpusavio bendravimui, gerai savijautai.
Lenktynės vyks 20-ies vietų Drakonų valtimis. Komandą sudaro 20 irkluotojų ir 1 būgnininkas laivo priekyje, komandos vadovas (mokytojas ar dalyvis iš tėvų, vienas iš irkluotojų). Valtį vairuos organizatorių vairininkas – plaukimo instruktorius. Vienu metu lenktyniaus po dvi komandas. Tarp plaukimų vyks kitos komandinės rungtys, edukacinė programa.
Regatoje gali dalyvauti bet kokio amžiaus mokiniai. Rekomenduojama į komandas įtraukti mokytojus ar tėvus, ne daugiau kaip keturis žmones. Nesusirinkus visai komandai, galima startuoti ir su mažiau dalyvių. Dalyviams rekomenduojama turėti pakaitinę aprangą. Komandai rekomenduojame turėti vienijančią aprangą, skarelę ar kitokį vienijantį aksesuarą. 
Birželio 14 d. prieš renginį 9-11 val. vyks 45 min. pažintinės treniruotės.
12 val. prasidės varžybos. Dalyviams taip pat bus skirtos pirmosios pagalbos suteikimo, alkoholio vartojimo prevencijos bei rūkymo prevencijos užduotys.
16:30 val. vyks apdovanojimų ceremonija. Pirmųjų trijų vietų laimėtojams bus įteikti aukso, sidabro ir bronzos medaliai, visi dalyviai gaus atminimo medalius. Taip pat bus suteiktos stilingiausios, linksmiausios ir drausmingiausios komandos nominacijos.
Dalyviai kviečiami registruotis iki 2019 m. birželio 13 d. tel. 8 652 40 596, kontaktinis asmuo – Saulius.
Varžybų dieną komandos turi turėti išsirinkusios kapitoną ir pateikti komandos dalyvių sąrašą.
Dalyvių tėvų sutikimais pasirūpina mokytojai ar kiti atsakingi asmenys.
Regatą organizuoja VšĮ „D&DM“.

Rezervacija