Informacija

Atgal

SIDABRO VAINIKĖLIS 2019

2019 04 19

Balandžio 18 d. Panevėžio rajono Upytės tradicinių amatų centre vyko Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Panevėžio regiono parodos uždarymas ir rezultatų paskelbimas.
Konkursui savo darbus pateikė 56 jaunieji kūrėjai iš Kėdainių miesto ir rajono, Kupiškio rajono, Biržų miesto ir rajono, Ukmergės, Radviliškio, Jonavos, Panevėžio rajono. Jaunuosius kūrėjus konkursui parengė 25 mokytojai. Konkurso darbus vertino Lietuvos nacionalinio kultūros centro tautodailės specialistės Teresė Jurkuvienė ir Asta Valiukevičienė. Komisijos narės negailėjo pagyros žodžių šių metų konkurso dalyviams, dėkojo už liaudies meno puoselėjimą. Į nacionalinį konkurso turą, vyksiantį gegužę Kėdainiuose, buvo atrinkti net dešimties jaunųjų kūrėjų darbai.
Džiaugiamės, kad Panevėžio rajoną atstovaus ir dėl pagrindinio prizo – Sidabro vainikėlio – varžysis jaunieji kūrėjai: Arūnas Plačas (mok. Vitalijus Salogubovas), Smilgių gimnazija, Kornelija Židonytė (mok. Daiva Židonienė), Liūdynės kultūros centras, Agnė Zalatorytė (mok. Romas Galiauskas), Upytės tradicinių amatų centras.
 
Upytės tradicinių amatų centras

Rezervacija