Informacija

Atgal

Atidaryta rumunų fotografo paroda

2019 04 18

Šiandieną kino centre „Garsas“ atidaryta Rumunijos ambasados pirmininkavimui ES Taryboje skirta paroda „Amžinasis Rumunijos kaimo grožis“. Parodos atidaryme dalyvavo Rumunijos ambasadorius Lietuvoje J. E. p. Danas Adrianas Balanescu bei Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

„Dėkoju Rumunijos ambasadai už šią nuostabią parodą mūsų mieste. Visame pasaulyje žinomo fotografo darbai mums sukuria unikalią galimybę pajusti Rumunijos kaimo dvasią: kraštovaizdį, jos žmones ir nuotaikas. Žinote, šiandien atėjome į parodą, o patekome į Rumuniją. Džiaugiuosi gražiu ir turiningu mūsų bendravimu, dovanojančiu puikius renginius ir emocijas panevėžiečiams. Tikiu, kad tai nepaskutinis mūsų susitikimas Panevėžyje“, - parodos atidaryme sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Parodos apie Rumunijos kaimą autorius yra visame pasaulyje žinomas fotografas Sorin Onişor, ypač žinomas dėl gražių Rumunijos kaimų nuotraukų. Autorius baigė Timišoaros universiteto Archeologijos fakultetą ir ilgą laiką dirbo archeologu. Tačiau 2003 m. jis gavo dovanų fotoaparatą iš savo draugo ir nuo to laiko nesiliovė fotografuoti. Jo pagrindinė aistra yra Rumunijos kaimas, turintis dvi dominančias sritis: kraštovaizdžius, tokius kaip kaimai, bažnyčios ar laukai, ir žmonės.

 

 

 

 

Komunikacijos skyrius

 


Rezervacija