Informacija

Atgal

CIDO arenoje atidaryta neįgaliųjų sporto ekspozicija

2019 04 01

Šiandieną Panevėžio CIDO arenoje atidaryta neįgaliųjų sporto ekspozicija „Pergalingi žingsniai“.
 
„Beveik prieš metus atidarėme čia panevėžiečių sporto ekspoziciją. Malonu, kad ji auga ir plečiasi. Ir tai dėsninga, kadangi Panevėžys yra senų sporto tradicijų miestas, kurio atletai kasmet pradžiugina mus neeiliniais sporto pasiekimais. Šiandien atidarome neįgaliųjų sporto ekspoziciją. Tai neeilinė paroda, kaip ir neeiliniai mūsų atletai, stiprūs savo kūnu ir savo dvasia. Neabejoju, kad greitu laiku atsiras naujos skambios pergalės, kurias čia ir įamžinsime. Dėkoju ekspozicijos rengėjams ir linkiu didžiausios sėkmės tiems, kurių pasiekimus matome ir ateityje matysime čia“, - ekspozicijos atidaryme sakė miesto meras Rytis Račkauskas.
 
Šventės proga mero padėkos raštai už sportinius pasiekimus, ryžtą ir nuopelnus garsinant Panevėžio miesto vardą įteikti Parolimpinių žaidynių Sidnėjuje čempionei bėgikei Sigitai Kriaučiūnienei-Markevičienei, Sidnėjuje IV vietą rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyje užėmusiai Dangutei Skėrienei bei 1996 m. Minske Europos aklųjų lengvosios atletikos bėgimo rungtyje užėmusiam II vietą Renaldui Šateikai.
 
Sporto ekspozicijos „Pergalingi žingsniai“ pristatymo metu vyko susitikimas su sportininkais ir treneriais, kurie dalinosi prisiminimais apie pasiekimus, demonstravo iškovotus apdovanojimus.
 
Ekspoziciją parengė Panevėžio kraštotyros muziejus.
 
Gedimino Kartano nuotrauka
 
Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius
 

Rezervacija