Informacija

Atgal

Sveikatos stiprinimo užsiėmimai

2019 02 21

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras (VSB) kviečia širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenis į sveikatos stiprinimo užsiėmimus.

 

Kovo 5 d. 17 val. VSB (Respublikos g. 68) II a salėje – „Sveika gyvensena, jos reikšmė lėtinių neinfekcinių ligų prevencijai“ (lektorė visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Ala Kuzmienė).

 

Kovo 7 d. 17 val. „Streso reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui. Streso valdymas“ (psichologė Lina Bagdonavičienė).

 

Kovo 15 d. 17 val. „Širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto rizikos veiksniai, komplikacijos, sveikatos rodiklių supratimas“ (gydytojas kardiologas Jurgis Sutkus).

 

Kovo 19 ir 26 d. 17 val. „Mitybos reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto atsiradimui bei prevencijai“ (gydytoja dietologė Virginija Vilemienė).

 

Sporto ir sveikatingumo klube „Ir Tau“ (J. Basanavičiaus g. 1 A) kovo 14, 21, 28 d. ir balandžio 4 d. 17 val. Fizinio aktyvumo reikšmė širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto prevencijai (kineziterapeutė Elena Trušinskaitė-Cemnolonskienė).

 

Išsami informacija apie užsiėmimus ir registracija tel. (8 45) 467 506.

 

 

VSB inf. 


Rezervacija