Panevėžys INFO

Nacionalinė regionų plėtros agentūra, Šiaulių turizmo informacijos centras ir keturi partneriai iš Latvijos įgyvendina projektą ,,Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias". Tai projektas, kurio metu yra kuriamas turistinis maršrutas jungiantis Lietuvos ir Latvijos teritorijas bei atskleidžiantis Baltų kultūros unikalumą, tradicijas ir savitumą. Į kuriamą turistinį maršrutą ketinama įtraukti ne tik objektus, kurie susiję su baltų kultūra, bet norima įtraukti įvairias apgyvendinimo, maitinimo įstaigas, kelyje pažymėti edukacinių programų vykdytojus, vietinius amatininkus ir kt. Tad norėdami atkreipti dėmesį, į kuriamą baltų gentis vienijantį tarptautinį kultūros kelią „Baltų kelias“  ir skatindami kiekvieną susimąstyti apie mums paliktą tūkstantmetę baltų kultūros patirtį, suprasti baltų kultūros savastį, kviečiame sudalyvauti trečiame iš šešių projekto informacinių seminarų.

Seminaras vyks 2018 m. kovo 14 d. (trečiadienis) Panevėžyje (tiksli seminaro vieta bus nurodyta užsiregistravusiems). Pradžia – 10.00 (numatoma trukmė su pertrauka 6 val.).

Seminaro metu su Panevėžio apskrities vietinėmis bendruomenėmis, smulkiaisiais verslininkais, turizmo atstovais, vietos savivalda, muziejininkais, amatininkais ir kitais suinteresuotais asmenimis diskutuosime apie galimybes įsitraukti į projekto veiklas, lektoriai dalinsis žiniomis apie baltų kultūros savastį ir jos raiškas, kartu su dalyviais ieškos baltiškos kultūros formų šiandieninėje veikloje, kalbėsis apie domėjimosi gamtos, kultūros ir paveldo svarbą.

Atkreipiame dėmesį, kad renginys yra nemokamas, tačiau privaloma išankstinė registracija adresu https://nrda.typeform.com/to/E5m0N7 . Registruotis į seminarą galima iki kovo 13 dienos. Renginio programa bus atsiunčiama kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui.

Seminaro nuoroda socialiniame tinkle Facebook https://www.facebook.com/events/551764901871621/

Daugiau apie projektą rasite svetainėje adresu https://nrda.lt/baltu-kelias/             

Papildoma informacija el. paštu info@nrda.lt arba telefono Nr. +370 607 79 707.

« Atgal