Panevėžys INFO
Gegužė 2017
PATKPNŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Išreikškite savo nuomonę
Jūsų nuomone, ar turizmo informacijos centro tinklapis yra informatyvus?


Gegužės 19 d. prasidės „Dūdų vasara – 14“ - ilgiausiai trunkantis orkestrinės muzikos festivalis Lietuvoje. Kiekvieną penktadienį 17 val. iki pat rugsėjo pabaigos Laisvės aikštėje priešais kavinę „Galerija XX“ panevėžiečiai ir miesto svečiai galės išgirsti profesionalių bei mėgėjų kolektyvus iš Lietuvos bei užsienio valstybių.

 

Planuojama, kad šiemet rengiamas projektas „Dūdų vasara“ bus dar įdomesnis: be panevėžiečių, jame dalyvaus orkestrai iš visos Lietuvos, Norvegijos, Latvijos taip pat solistai iš Belgijos. Dalyvaus ne tik orkestrai, bet ir pučiamųjų ansambliai, instrumentinės grupės, su orkestrais dainuos solistai, vyks mušamųjų pasirodymai, orkestrai žygiuos, o jiems talkins orkestrų šokėjos.

 

Penktadieniais koncertuose skambės naujausi lietuviški kūriniai ir jau hitais tapusios melodijos, užsienio kompozitorių kūriniai ir visiems puikiai žinomos melodijos.

 

Gegužės 19 d. ilgiausiai trunkančio festivalio Lietuvoje - projekto „Dūdų vasara“ atidarymas. Koncertuos Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos orkestras (vad. S. Buitvydas).

 

Gegužės 26 d. - vieno žymiausių Norvegijos orkestrų Stavanger Brass Band (dirigentas Allan Withington) pasirodymas.

 

Festivalį organizuoja Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija. Pagrindiniai rėmėjai - Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Panevėžio miesto savivaldybė, kavinė „Galerija XX“.

Koncertai nemokami, taigi kiekvienas turi galimybę ateiti ir gerai praleisti laiką.

 

Parengė Komunikacijos skyrius

« Atgal