Panevėžys INFO
Pasaka miestui
2017 09 07    » Galerija
Jau šį savaitgalį švęsime 514-ąjį Panevėžio gimtadienį, tad miesto bendruomenei pristatoma itin plati, išskirtinė renginių programa ir daug staigmenų. Viena jų – pasaka Panevėžio miestui! Tai eiliuota pasaka apie nykštukus, debesis, trolį ir laimę, kuri skirta Panevėžio gyventojams! Knygelę bus galima įsigyti rugsėjo 8-10 dienomis prie Aleksandro paminklo ir Turizmo centre (Laisvės a.11)
Panevėžio gimtadienyje – saldumynų šventė „Praryk liežuvį“
2017 09 08    » Galerija
Rugsėjo 8 d. nuo 13 iki 17.30 val. 514-ojo Panevėžio gimtadienio šventės metu Laisvės aikštėje šurmuliuos ir smaližius kvies saldumynų šventė „Praryk liežuvį“. Čia veiks kūrybinės dirbtuvės, bus siekiami rekordai, vyks įvairios pramogos ir atrakcijos: imtynės šokolade, saldžios tešlos smiginis, pažintinis takas, ateities saldumynų kalba ir dar daug kitų pramogų. 13 val. saldumynų šventės pradžioje bus dalinami saldumynų šventės žemėlapiai, kuriuose - pažymėtos atrakcijų, rekordų ir kūrybinių dirbtuvių vietos. Visi dalyviai, įvykdę užduotis, turės galimybę pasilepinti saldžiomis dovanomis. Bučinių alėjoje (Ukmergės g. pėsčiųjų tako zona) veiks kūrybinės dirbtuvės. Čia bus galima užsukti į pažintinį taką ir pasitikrinti pojūčius. Kartu su „American English School“ kolektyvu bus galimybė pamėginti įvaldyti ateities saldumynų kalbą ir pasižiūrėti kieno liežuvis „aštriausias“. Griliažo labirinte paklaidžioti bus linksma ir vaikams, ir suaugusiems, o smiginio atrakcijoje „Saldi tešla“ savo taiklumą galės išmėginti visi šventės dalyviai. Ar kada matėte imtynes šokolade? Saldumynų šventėje tai galėsite išvysti ir net sudalyvauti! 15 val. vienu metu bus siekiama iškepti net 2500 bananų su šokoladu. Rekordų bus ir daugiau! Kaip toli gali nulėkti grietinėlės lašas? Kiek kukurūzų telpa tavo kišenėse? Ar greitai gali pasiekti saldėsį? Bus matuojamas ir ilgiausias liežuvis! Saldų atspaudą teks palikti grietinėlėje, kad šventės savanoriai pamatuotų ir sužinotų kas gali puikuotis „Ilgiausio liežuvio“ savininko titulu. Siekti rekordų gali visi. Apdovanojimai bus įteikti net trijų amžiaus grupių dalyviams: vaikams iki 10 m., 11-17 metų jaunimui bei 18 m. ir vyresniems. Dar daug kitų pramogų, milžiniška kekso skulptūra, trolių namelis, saldus foto rėmelis, laimės ratas, troškimų medis ir žaismingi animatoriai lauks visų saldumynų šventėje „Praryk liežuvį“.
Panevėžys-Rygos uostas-Panevėžys
2017 08 31    » Galerija
Oficialu!!! Tvarkaraštis jau pateiktas, belieka pasirinkti laiką, kuriuo norėsite vykti į kaimyninės šalies oro uostą ar grįžti namo. Iki susitikimo!
Panevėžio 514-asis gimtadienis: nauja, nepaprasta, nematyta
2017 09 08    » Galerija
Visa gimtadienio programa jau netrukus bus paskelbta www.panevezys.lt, www.panevezysinfo.lt, www.pankultura.lt. Artėjančios šventės pulsą galite pajusti Panevėžio gimtadienio „Facebook“ paskyroje.
Dviračių nuoma Panevėžyje
2017 07 15    » Galerija
Laisvės a. 17C Darbo biržos vidiniame kieme
Daugiau informacijos: +370 686 78564
Oro uostai panevėžiečiams bus lengviau pasiekiami
2017 07 12    » Galerija
Daugiau informacijos internetinėje svetainėje www.skybus.lt
Keičiasi Dailės galerijos darbo laikas
2017 07 08    » Galerija
Nuo liepos 1 dienos Panevėžio miesto dailės galerija (Respublikos g. 3) ir jos skyrius – Fotografijos galerija (Vasario 16-osios 11) keičia darbo laiką.
Panevėžį vėl džiugins tarptautinis festivalis „Dūdų vasara - 14“
2017 05 09    » Galerija
Gegužės 19 d. prasidės „Dūdų vasara – 14“ - ilgiausiai trunkantis orkestrinės muzikos festivalis Lietuvoje. Kiekvieną penktadienį 17 val. iki pat rugsėjo pabaigos Laisvės aikštėje priešais kavinę „Galerija XX“ panevėžiečiai ir miesto svečiai galės išgirsti profesionalių bei mėgėjų kolektyvus iš Lietuvos bei užsienio valstybių.
Į turizmo sezono pradžią – ant dviejų ratų
2017 04 07    » Galerija
Šiemet pasaulis mini 200 metų nuo to laiko, kai vokiečių baronas Karlas von Drais sukūrė velocipedą mediniais ratais, tačiau be pedalų – juo važiuoti buvo galima kojomis stumiantis nuo žemės. Artėjantį turistinį sezoną Turizmo departamentas siūlo pasitikti ant dviračių ir dalinasi Turizmo informacijos centrų informacija apie patraukliausias galimybes keliauti dviračiu visoje šalyje.
Panevėžys – 2018 m. Olimpinės dienos sostinė
2017 04 05    » Galerija
Lietuvos olimpinis fondas (LOF) paskelbė, kad 2018 m. Olimpinė diena vyks Panevėžyje.
2017 -ųjų metų ekskursijų po Lietuvą tvarkaraštis
2017 02 08    » Galerija
Registracija jau vyksta, kviečiame registruotis ir Jus.
Ketvirčiui milijardo kinų – virtualus kvietimas į Lietuvą
2017 01 26    » Galerija
Kvietimas į Lietuvą pasieks 250 mln. kinų per didžiausią Kinijos kelionių internetinį paslaugų teikėją „CTRIP“. Nuo š.m. sausio mėnesio virtualioje platformoje Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos užsakymu sukurtas reklaminis Lietuvos turizmo produktų puslapis kinų kalba ir patalpinti jį viešinantys skydeliai.
Turizmo parodoje Panevėžys prisimins maestro Juozą Miltinį
2017 01 18    » Galerija
Š.m. sausio 20–21 d. turizmo informacijos centras dalyvaus 5-ojoje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2017 Vilniuje. Parodos tema „Paragauk Pasaulio. Paragauk Lietuvos“ – lankytojus kviesime prisiminti maestro Juozą Miltinį, kuris lankytojams atvers kiek kitokį Panevėžį.
Keliaujančių ir ragaujančių dėmesiui - pirmasis Lietuvoje GASTROliavimo gidas!
2017 01 18    » Galerija
2017 m. sausio 18 d. Keliaujančių ir ragaujančių dėmesiui - pirmasis Lietuvoje GASTROliavimo gidas!
Sveikiname
2017 01 16    » Galerija
Kviečiame p. Sandra Voveriūniene ir Vilma Dam mūsų centre (Laisvės a. 11) atsiimti bilietus į renginį. Žiauriai juokingas ir dramatiškas projektas su Mantumi Stonkumi ir gyvo garso grupe "Kultas"


« Atgal