Panevėžys INFO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idėja Lietuvai toliau keliauja po Lietuvą tam, kad su svarbiausiomis šalies idėjomis gyventų kiekvienas! Maloniai Jus kviečiame Gruodžio 6 d. 19 val. susitikti Panevėžyje, Tauros Loftas (Senamiesčio g. 29 Panevėžys). Kartu su savo srities profesionalais diskutuosime apie tai, kaip pritraukti investicijas ir verslą į regionus.

 

Bendros idėjos Lietuvai šia tema ieškosime diskusijoje „Auginame naujos kartos verslą“. Tai padės padaryti:

Žilvinas Šilėnas - Lietuvos laisvosios rinkos instituto Prezidentas;

Ramūnas Vyšniauskas - verslininkas, Vyšnia grupė įkūrėjas;

Jevgenij Shuklin - sportininkas, Visagino savivaldybės tarybos narys;

Agnė Butautaitė - verslininkė, Kavos dėžutė įkūrėja;

Linas Zabaliunas - Lietuvos kaimo turizmo asociacijos Prezidentas.

Moderatorius - Marius Jokūbaitis

 

Registracija į diskusiją el. paštu info@idejalietuvai.lt 

 

Surinkusi ne vieną idėją šia tema iniciatyva IDĖJA LIETUVAI į Panevėžį atkeliauja vedama šių idėjų: „Investuoti į regionų atnaujinimą“ „Lietuva – pagrindinis elektromobilių kūrimo ir gamybos centras Europoje“ „Verslo įmonių steigimas internetu“ „Remti kiekvieną jauną verslą – 3 metus nekrauti mokesčių naštos“ ir kitų.

 

Sulig trečiąja diskusija Panevėžyje iniciatyva IDĖJA LIETUVAI vis labiau artėja prie pagrindinio tikslo – surasti 3 idėjas, kurios galėtų vesti šalį į priekį dar 100 metų! Šios idėjos turėtų pasklisti visur: nuo ministerijų iki įmonių, nuo didmiesčių iki mažiausių Lietuvos miestelių, ir tik kiekvieno įsitraukimas gali padėti nuspręsti, kokios bus šios idėjos!

 

Pradėkime reikšmingus pokyčius, kuriems pirmiausia reikia idėjos!

 

« Atgal